• Deštník s fotkou či logem

  450 Kč Novinky

  Deštník s fotkou

  Deštník s fotkou je krásný dárek pro zlepšení nálady v deštivých dnech. Fotku na deštníku nemá každý. Tento originální dárek vám bude připomínat, že je někdo, kdo na vás stále myslí.

 • Portrét namalovaný tužkou

  900 Kč Dárky pro maminku

  Portrét namalovaný tužkou

  Nechte si namalovat portrét svých nejbližších nebo sami sebe. Portrét tužkou je nevšední originální dárek, na který se nezapomíná.

 • Polštářek s fotkou

  390 Kč Dárky pro maminku, Novinky

  Polštářek s fotkou

  Používá se každý večer a někdo mu říká dadánek, nebo-li polštářek. Polštářek s fotkou bude krásnou dekorací na posteli v pokoji a bude vám připomínat toho, kdo na vás stále myslí.

 • Kreslený vtip na tričko

  990 Kč Dárky pro tatínka, Novinky

  Žertovné tričko

  Máte pocit, že byste měli dát svému sourozenci či kamarádovi k narozeninám svátku nebo jiné události netradiční a naprosto originální dárek? Tak tu pro Vás máme žertovné tričko.

 • Puzzle z fotky

  205 Kč Novinky

  Puzzle z fotky

  Chcete dát krásný dárek kamarádovi či vašemu známému? Darujte mu fotku z puzzlí a ona mu bude připomínat krásné chvíle prožité s Vámi.

 • osobní kalendář

  590 Kč Dárky pro maminku, Novinky

  Osobní kalendář

  Osobní kalendář je krásný dárek k narozeninám, který bude po celý rok připomínat vaše krásné chvíle s dětmi, se psem, s někým milým nebo jen krásná místa z vaší dovolené.

 • zazitek_malovani_na_oblicej_jpg.jpg

  1.500 Kč Novinky

  Malování na obličej

  Malování na obličej je přesně ten dárek, kterým uděláte velikou radost svým dětem při narozeninové oslavě či jiné významné příležitosti. Namalováním obrázku nebo motivu na obličej uděláte jestě větší úsměv na tváři oslavence.

 • Karikatura jako dárek

  1.500 Kč Novinky

  Karikatura

  Karikatura je originální dárek, kterým vždy uděláte dokonalou radost. Úsměvné zpracování karikatury obličeje a karikatury osoby vytvoří dokonalou atmosféru vaší oslavy a v oslavenci vyvolá nekončící vzpomínku na jedinečnou chvíli s přáteli.

Dárky do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Korálky Rooya MojeKlima.cz FilmCity.cz
Avanti Hotel Rapid & Smart s.r.o. Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@prekrasnedarky.cz
Internet: www.prekrasnedarky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na dárky.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací a nejoblíbenějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na všední dny. Vyberte si z široké nabídky pobytů.