Obchodní podmínky

Provozovatelem a zprostředkovatelem dárků na internetové prezentaci Překrásné dárky (www.prekrasnedarky.cz) je firma Rapid & Smart s.r.o. (IČO: 28821785) se sídlem Bratranců Veverkových 2675, 530 02 Pardubice (dále jen „zprostředkovatel").

I. Předmět smluvního vztahu

Zprostředkovatel se zavazuje doručit objednavateli dárek. Objednavatel se zavazuje zprostředkovateli zaplatit smluvní cenu. Objednáním dárku objednavatel bezvýhradně akceptuje tyto obchodní podmínky.

II. Objednání a dodání

2.1. Objednáním dárku se přitom rozumí: objednávka dárku prostřednictvím objednávkového formuláře na internetových stránkách www.prekrasnedarky.cz nebo e-mailem na adresu info@prekrasnedarky.cz.
Objednáním vzniká smluvní vztah mezi zprostředkovatelem a objednavatelem.

2.2. Místem dodání dárku je adresa uvedená objednavatelem v jeho objednávce (dodací adresa). Zprostředkovatel není zodpovědný za ztrátu nebo zpožděné doručení dárkového poukazu přepravcem.
Za doručení dárku se považuje jeho převzetí objednavatelem, nebo jinou oprávněnou osobu, která se v době doručení zdržuje na adrese dodání uvedené v objednávce.

2.3. Veškeré fotografie jsou ilustrační a nemusí přesně odpovídat skutečnosti.

III. Cena a platební podmínky

3.1. Smluvní strany se dohodly na ceně dárku, nebo-li ceně uvedené v objednávce, na internetové stránce zprostředkovatele nebo ceně, která byla sdělena telefonicky.

3.2. Cena zahrnuje náklady na poskytnutí objednaného dárku, tisk průvodních materiálů a informační služby zprostředkovatele.
Cena nezahrnuje doručení dárku na objednavatelem uvedenou adresu (dodací adresa). Cena za dopravu se řídí následujícím sazebníkem:

  • Česká pošta dobírka: 100,- Kč (při platbě bankovním převodem)

3.3. Zprostředkovatel si vyhrazuje právo jednostranně zvýšit cenu dárku v případě navýšení cen dodavatelů objednaných produktů o 10 % a více. Objednavatel je povinen zaplatit zprostředkovateli rozdíl v ceně nejpozději v den doručení dárku nebo může od smlouvy odstoupit, nebo si z nabídky zprostředkovatele vybrat jiný dárek.

IV. Práva a povinnosti smluvních stran

4.1. Objednavatel objednává dárek výlučně na svou vlastní odpovědnost.

4.2. Zprostředkovatel se zavazuje zajistit objednavatelem objednaný dárek v předem domluveném termínu.

4.3. Zprostředkovatel se zavazuje použít veškeré osobní údaje jemu poskytnuté v objednávce výhradně pro účely plnění tohoto smluvního vztahu, dále pro účely objednávky a zajištění jejího plnění pro objednavatele a pro svoje interní statistické a marketingové účely.
Zprostředkovatel neposkytne osobní údaje objednavatele žádným třetím stranám, pokud to nebude nezbytné pro účely plnění předmětu této smlouvy.
Objednavatel souhlasí s použitím jeho/jejích osobních údajů, tj. jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail k účelům uvedeným v tomto bodě a to na dobu neurčitou.
Objednavatel souhlasí s použitím jeho osobních kontaktních údajů k direct marketingovým aktivitám zprostředkovatele, ve kterých bude zprostředkovatel informovat o svých reklamních aktivitách a aktuálních nabídkách.

V. Storno objednávky

5.1. Storno objednávky ze strany objednavatele je možné učinit bezplatně do potvrzení objednávky zprostředkovatelem. Pro případ storna provedeného objednatelem v pozdějším termínu se smluvní strany dohodly na storno poplatku ve výši 100 % z kupní ceny dárku.

5.2. Storno objednávky ze strany zprostředkovatele je možné učinit bezplatně nejpozději 1 pracovní den před zprostředkovatelem potvrzeným termínem doručení. Pro storno provedené zprostředkovatelem v pozdějším termínu se smluvní strany dohodly na odstoupení od smlouvy, které je automaticky platné.

VI. Odstoupení od smlouvy

Smluvní strany se dohodly, že odstoupení od smlouvy musí mít písemnou formu a musí být doručeno druhé straně nejpozději 5 dnů po vzniku některé z níže uvedených skutečností.

7.1. Objednatel může od smlouvy odstoupit:

  • v případě porušení povinností zprostředkovatele stanovených v těchto podmínkách,
  • na základě občanského zákoníku – Spotřebitelské smlouvy (část I., hlava pátá, paragraf 53, odstavec 7) – a to do 14 dnů, pokud již nenastalo plnění smluvního vztahu.

7.2. Zprostředkovatel může od smlouvy odstoupit:

  • v případě porušení povinností objednavatele stanovených touto smlouvou bez náhrady škody,
  • z důvodu zrušení poskytování nabízených dárků poskytovaných třetími stranami, o čemž je zprostředkovatel povinen informovat objednavatele nejpozději 1 pracovní den před zprostředkovatelem potvrzeným termínem doručení. V takovém případě nahradí zprostředkovatel objednavateli dárek v plné výši prostřednictvím jiného dárku ve stejné hodnotě.

VII. Závěrečná ustanovení

Další vztahy mezi zprostředkovatelem a objednavatelem, neupravené těmito Všeobecnými obchodními podmínkami, se řídí platnými příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku České republiky.

Veškeré texty, ilustrace a fotografie obsažené v materiálech a na stránkách zprostředkovatele podléhají autorským právům a nesmí být kopírovány nebo použity bez jeho písemného souhlasu.

Poskytované slevy, kuponové slevy, facebook slevy a zaměstnanecké slevy nejdou vzájemně sčítat. Vždy platí jen jedna sleva na uvedený dárek.

Všeobecné obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 10. 2011.

Dárky do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Víkendy pro dva - váš víkendový relax MC Print Avanti Hotel
Ponožky, podkolenky, funkční prádlo, termoprádlo - nejen ČESKÉ PONOŽKY Spodní prádlo | Prádlo Elegant FilmCity.cz
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@prekrasnedarky.cz
Internet: www.prekrasnedarky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na dárky.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací a nejoblíbenějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na všední dny. Vyberte si z široké nabídky pobytů.