Soška oscara

Kategorie:

Oscarové dárky, sošky a vítězné poháry

Ident. číslo: 001.1
Stav: Dárky pro tatínka

cena 599 Kč

Tímto dárkem můžete ocenit svého muže, manželku, děti, tchýni, bratra, skvělého kamaráda atd. a nechat na podstavec napsat např. "svému nejlepšímu muži, skvělému šéfovi, úžasnému kamarádovi apod." Soška oscara měří 14 cm.

Soška oscara bude tak originálním dárkem jaký zrovna hledáte a rádi byste ocenili někoho "úžasného" ve vašem okolí. Oceňte Oscarem osobu, kterou uznáváte a dejte ji navědomí, že je pro vás tím nejlepším na světě.

Na mramorový podstavec pod sošku vám umístíme štítek s vaším vzkazem nebo oceněním dané osobě, nebojte, vše pro Vás zařídíme. Uvidíte sami jaký vykouzlíte úsměv na tváři tomu, kdo sošku oscara dostane jako dárek nebo pozornost.

Soška oscara se dává při oceňování filmového umění či kinematografie již od roku 1929  Akademií filmového umění a věd USA.

Nyní ji můžete darovat i vy někomu za zásluhy, které uceňujete.

Objednávka dárku

Děkujeme za Vaši objednávku. Vyplněním následujícího formuláře bude Vaše objednávka realizována.

599 Kč

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Dárky do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Ponožky, podkolenky, funkční prádlo, termoprádlo - nejen ČESKÉ PONOŽKY Rapid & Smart s.r.o. Víkendy pro dva - váš víkendový relax
eDekor.cz Korálky Rooya MC Print
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@prekrasnedarky.cz
Internet: www.prekrasnedarky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na dárky.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací a nejoblíbenějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na všední dny. Vyberte si z široké nabídky pobytů.