Narozeninové přání

Kategorie:

Narozeninové přání od celebrit

Ident. číslo: 010.1.a
Stav: Akční, Novinky

cena 900 Kč

Představte si, že slavíte své narozeniny nebo svátek nebo cokoliv jiného a zazvoní vám váš mobilní telefon a ve sluchátku se ozve K.Gott, nebo Vlasta Burian, či Jirka Sovák nebo Oldřich Nový, Václav Klaus, Václav Havel, Miloš Zeman, Luděk Sobota, František Ringo Čech, Zdeněk Troška, Bolek Polívka, Mirek Donutil, či poručík Troník z filmu Tankový prapor, Zdeněk Srstka, Kovařík, Neuman, Šantal Poulen, Věra Chytilová, Felix Holcman, Suchařípa, Honza Nedvěd, Jirka Lábus, Růžena Kaizrová, Jiřina Bohdalová a další.

A pokud budou oslavenci děti, tak to může být například pohádková postava jako je Špejbl a Hurvínek, Mach a Šebestová, medvídci od Kolína, Bob a Bobek, Maxipes Fík a nebo někdo jiný a popřeje vám k narozeninám a úsměvně popovídá s vámi na téma jaký si jen budete přát .

Asi nebudete ani věřit, kdo že to je na té druhé straně vašeho telefonu? A jak se tam vzal? A jak ví, že vy něco takového zrovna slavíte? Bude vás napadat spousta podobných otázek, ale určitě to bude nádherné a naprosto originální blahopřání.

Náš přední český imitátor vše zařídí a popřeje telefonicky vašemu známému, kamarádovi, šéfovi, manželce, či manželovi nebo komukoliv komu si budete jen přát hlasem jeho oblíbeného idola a předá narozeninové přání i s vaším vzkazem. Je jen potřeba zavolat a domluvit se.

Pak už stačí jen, když např. manželce oznámíte, že ve 20,00 hod. zavolá její idol. a je na vás zda necháte manželku žít dál v iluzi, že jste opravdu sehnal jejího idola. A vaše popularita vystoupá tak vysoko, že se nebudete stačit divit. A věřte, že ponesete i obrovský obdiv celého příbuzenstva.

Od vás budeme jen potřebovat pro narozeninové přání jméno a čas a eventuelně nějaké další doplňující informace o oslavenci. Narozeninové přání se může propojit i s pozváním oslavence k nějaké další události jako je pozvání do divadla, na koncert či jen do restaurace. Meze se nekladou. Text si již upravíme sami s něžným humorným nádechem nebo veršovanou zprávou.

Věřte, že tento dárek je naprosto unikátní a originální a váš oslavenec od nikoho nic podobného nedostane. A když si počkáte na jeho údiv, který nastane v průběhu telefonu a po něm, tak vás to bude těšit dvojnásob. A vy se tak stanete králem darů s nehynoucí vzpomínkou na tuto oslavu.

Objednávka dárku

Děkujeme za Vaši objednávku. Vyplněním následujícího formuláře bude Vaše objednávka realizována.

900 Kč

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Dárky do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Rapid & Smart s.r.o. MojeKlima.cz Ponožky, podkolenky, funkční prádlo, termoprádlo - nejen ČESKÉ PONOŽKY
Spodní prádlo | Prádlo Elegant Levná koupelna Víkendy pro dva - váš víkendový relax
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@prekrasnedarky.cz
Internet: www.prekrasnedarky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na dárky.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací a nejoblíbenějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na všední dny. Vyberte si z široké nabídky pobytů.