Narozeninové přání na CD

Kategorie:

Narozeninové přání od celebrit

Ident. číslo: 010.2a
Stav: Novinky

cena 2.700 Kč

10 významných lidí podle Vašeho dobrého výběru ze světa šoubyznysu popřeje vašemu oslavenci k narozeninám, svátku, svatbě či jiné významné události prostřednictvím našeho známého imitátora Václava Faltuse.

Do přání k narozeninám, které pro Vás budou nahrána na CD lze nechat prostřednictvím Václava Faltuse namluvit jakýkoliv vtipný vzkaz, přání, gratulaci či něco jiného. Originální přání k narozeninám bude naprosto vyjímečné. Pokud se Vám nechce nic vymýšlet nevadí, můžete to nechat na nás a my Vám rádi s přáním k narozeninám pomůžeme.

Představte si, že oslavujete své narozeniny dostáváte plno dárků a jeden z nich bude cd. Které, když si pustíte, tak např. Karel Gott, nebo Vlasta Burian, Václav Klaus, Miloš Zeman, Luděk Sobota, František Ringo Čech, Zdeněk Troška, Bolek Polívka, Mirek Donutil, či poručík Troník z filmu Tankový prapor, Zdeněk Srstka, Kovařík, Neuman, Šantal Poulen, Věra Chytilová, Felix Holcman, Suchařípa, Honza Nedvěd, Jirka Lábus, Růžena Kaizrová vám popřeje originálním způsobem k narozeninám či jiné události.

Pro narozeninové přání pro děti máme výběr z jejich oblíbených pohádkových postav Spejbla a Hurvínka, Boba a Bobka, medvídky od Kolína, Macha a Šebestovou, Maxipsa Fíka, Křemílka a Vochomůrku a další, kteří popřejí dětem nebo i dospělým k narozeninám či jiné krásné události.

Narozeninové přání bude naprosto originální, speciální a specifické na základě dodaných indicií o oslavenci. Narozeninové přání je skvělá recesní záležitost a zaručeně udělá každému radost.

Objednávka dárku

Děkujeme za Vaši objednávku. Vyplněním následujícího formuláře bude Vaše objednávka realizována.

2.700 Kč

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Dárky do schránky

Zaregistrujte se pro zasílání novinek, tipů, slev a akcí.

OK

Spolupracujeme

Naši hrdí partneři. Chcete-li být v naší partě, kontaktujte nás.

Avanti Hotel Nakladatelství JOTA, s.r.o. Víkendy pro dva - váš víkendový relax
i-puzzle.cz Rapid & Smart s.r.o. MC Print
Zobrazit všechny partnery

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rapid & Smart s.r.o.

Tel.: +420 774 321 784

E-mail: info@prekrasnedarky.cz
Internet: www.prekrasnedarky.cz

Napište nám, co byste si přáli, co Vás zajímá nebo se s námi podělte o Vaše tipy na dárky.

Krásné zážitky

Krásné zážitky

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky. Prožijte adrenalin na zemi, ve vodě či v oblacích, vyzkoušejte si romantiku či masáže – prostě si užijte naplno Krásné zážitky.

Překrásná dovolená

Překrásná dovolená

Pojeďte s námi na Překrásnou dovolenou! Nabízíme Vám zájezdy do mnoha letních destinací a nejoblíbenějších letovisek nejen v Evropě za skvělé ceny.

Paintball

Paintball

Chcete si pořádně zablbnout, střílet z paintballové zbraně a užít si kopu zábavy? Ano, domluvte si s přáteli paintballovou hru ve volné přírodě u Pardubic nebo u Hradce Králové!

Krásné pobyty

Krásné pobyty

Krásné pobyty v českých hotelech plných romantiky, odpočinku či wellness. Prožijte romantický víkend a zapomeňte na všední dny. Vyberte si z široké nabídky pobytů.